Wybierz
Norsk Development

Norsk Development realizuje inwestycje solidnie, z naciskiem na wysoką jakość wykonania. Dotychczas oddane do użytku realizacje pokazują, że wybierając Osiedle Świerkowe, odbierzesz klucze do gotowego, dobrze wykonanego domu.
W zależności od dostępności, możesz również wybrać z oferty nowych domów gotowych do odbioru.

Zakup od dewelopera ogranicza ryzyko związane z różnicami w cenach materiałów, z nadzorem wykonawców, koordynacją całego projektu. Często zakup od dewelopera jest tańszy w ogólnym rozrachunku dzięki skali w jakiej działają firmy deweloperskie, pozwalającej im na ceny hurtowe i rabaty. Dodatkowo zakupiona nieruchomość objęta jest ustawowo określoną gwarancją.

Dom na pokolenia

Wprowadzając się do nowego domu chcesz mieć pewność, że użyte do jego budowy materiały są wysokiej jakości, wykorzystano nowoczesne rozwiązania technologiczne, a podczas budowy dopilnowano odpowiedniego wykonania.

Osiedle Świerkowe budujemy nie tylko w skandynawskiej stylistyce estetycznej, ale również według wysokich standardów  jakości skandynawskiego budownictwa i przywiązania do detali.

Zobacz dom pokazowy

Umów się na obejrzenie domu pokazowego

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy firmą deweloperską, którą tworzą profesjonaliści, mający doświadczenie, umiejętności i wiedzę związane z architekturą i budownictwem. Nasz zespól tworzą wyłącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości. Jednym z nadrzędnych celów firmy jest realizacja domów wyróżniających się na rynku nieruchomości designem i funkcjonalnością, a także starannie dobraną lokalizacją.