Strzał w 10!

Zaledwie 10 minut autem do centrum miasta

Wybierając lokalizację poza miastem najlepiej wybrać takie miejsce, które będzie oferowało łatwy dojazd w ważne dla Ciebie miejsca. Z Osiedla Świerkowego w zaledwie 10 minut dotrzesz samochodem do centrum Legnicy. 20 minut zajmie dojazd do Lubina, a 16 minut do Chojnowa.

Lokalizacja

Zdrowy

ruch

Potrzebna nowa motywacja do sportu i aktywności? Własna siłownia na piętrze, joga na trawie o wschodzie słońca, popołudniowy jogging przed kolacją, rowerowy maraton do Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Okazja czyni mistrza.

Atuty

lokalizacji

Łowisko Grzymalin

Pewnie każdemu się zdarzyło chociaż raz trzymać wędkę w rękach. Obok Osiedla Świerkowego jest klimatyczne Łowisko z dużymi rybami i pięknymi widokami.

Pałac Nad Rozlewiskiem

Ładna architektura otoczona zielenią sprawia radość odwiedzającym. Przestronny, stylowo urządzony i przytulny Pałac jest wart obejrzenia.

W otoczeniu lasu

Wiecie dlaczego nasze Osiedle nazywa się Świerkowym? Od północy mamy piękne sąsiedztwo zielonych, leśnych terenów – idealnych na spacery i rekreacje na rowerze.

Wszystko, czego potrzebujesz

Szkoła, przedszkole, przychodnia, market, sklepy, kościół i biblioteka – blisko wszystkich miejsc potrzebnych na co dzień.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy firmą deweloperską, którą tworzą profesjonaliści, mający doświadczenie, umiejętności i wiedzę związane z architekturą i budownictwem. Nasz zespól tworzą wyłącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości. Jednym z nadrzędnych celów firmy jest realizacja domów wyróżniających się na rynku nieruchomości designem i funkcjonalnością, a także starannie dobraną lokalizacją.